قیمت اتصالات کربن استیل

زانو مانیسمان بنکن یکی از اتصالات جوشی مورد استفاده در خطوط پایپینگ می باشد که در زاویه های ۴۵ درجه، ۹۰ درجه، ۱۸۰ درجه تولید می شوند.

وظیفه زانو مانیسمان جوشی تغییر جهت جریان و همچنین کاهش فشار در خطوط پایپینگ می باشد.

صالات جوشی که به آن فیتینگ جوشی هم گفته می شود برای انحراف یا تغییر مسیر یا مسدود کردن یا تغییر سایز یا انشعاب گیری و غیره با نوع اتصال جوشی به لوله در لوله کشی های دائمی استفاده می شود.

انواع اتصالات جوشی بر حسب کاربرد می توان به جنس فولاد، استیل، پلی اتیلن و غیره و یا بر اساس نوع روش تولید مثلا برای اتصالات جوشی فولادی به درزدار و بدون درز دسته بندی می شوند که در ادامه شرح داده می شود.

فروش اتصالات جوشی

فروش اتصالات جوشی یا کربن استیل در انواع فولادی و استیل مطابق ASME B16.9 از سایز 3/4 اینچ تا سایز 24 اینچ در رده های SCH 20,40,60,80 و با نوع مانیسمان و بدون درز عرضه می گردد. فروش اتصالات جوشی در شرکت راد پایپ از سایز 1/2 اینچ تا سایز 48 اینچ مطابق استاندارد ASME B16.9 در رده های 20 تا 160 انجام می شود.

انواع اتصالات جوشی

انواع اتصالات جوشی با توجه به کاربرد آن ها را می توان به زانو، سه راهی، تبدیل، کپ و بر اساس ضخامت را مطابق استاندارد از ضخامت رده 20 تا فشار قوی دسته بندی می شوند.

قیمت اتصالات جوشی

قیمت اتصالات جوشی با توجه به نوع اتصال مثلا زانویی یا سه راهی یا غیره یا سایز و ضخامت و نوع جنس آن ها تاثیر بسیار زیادی در قیمت های این اتصالات دارد. برای قیمت روز با شماره شرکت نجهیز فولاد آسیا نماس بگیرین.

زانو جوشی

زانو جوشی یکی دیگر از اتصالات جوشی می باشد که برای تغییر مسیر با شعاع کوتاه، شعاع بلند با زاویه های 45،90،180 مطابق استاندارد ASME B16.9,ASME B16.28 در رده های مختلف برای اتصال به لوله های مطابق ASME B3610 با نوع اتصال جوشی تولید می شود.

جنس آن ها جنس های مختلف فولادی مثل A234 WPB یا استیل با گرید های مختلف مثل 304،316 یا آلیاژی برای کاربری های خاص در دو روش تولید بدون درز و درز دار یا درز مخفی تولید می گردد.